Rekonstrukce bytů a bytových jader po celé Moravě

Rekonstrukce bytových jader a koupelen

Cenové údaje na těchtostránkách mají informativní charakter. Je potřeba zakázku předem zaměřit a dohodnout konkrétní výbavu a prvky rekonstrukce, přihlédnout ke stavu konkrétního bytu. Tyto indikativní nabídky nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z těchto indikativních nabídek nevzniká nárok na uzavření smlouvy.CENY JSOU UVEDENY BEZ DPH!!!

Další služby

Ševčík revital

Prioritním zaměřením společnosti je rekonstrukce bytových jader a koupelen. Tuto činnost provádíme již od roku 2007 a jsme v tomto oboru opravdoví specialisté. Mimo rekonstrukce bytových jader rekonstruujeme taktéž panelové i cihlové byty a koupelny.

Od prvního Vašeho kontaktu s námi až po závěrečný úklid se Vám budeme maximálně věnovat. Preferujeme osobní kontakt, abychom se reálně seznámili se všemi okolnostmi a rekonstrukce bytového jádra, bytu nebo koupelny proběhla přesně dle Vašich představ a požadavků.

Abychom podpořili Vaši důvěru v nás, nepožadujeme finanční zálohu při podpisu smlouvy. Máte tak jistotu platby jen za skutečně provedenou práci.


“Díky důrazu na kvalitu, maximální pečlivosti a citu pro detail dosahujeme v oblasti rekonstrukcí bytových jader, bytů a koupelen těch nejlepších výsledků.”

Martin Ševčík, majitel společnosti

Naše reference

Hodnocení zákazníků

2009

''Rekonstrukce byla provedena ve velmi krátkém termínu. Všechno kvalitně a do posledního detailu. Všechny naše požadavky byly splněny. Doporučili jsme je i sousedům.'' Manželé Schneiderovi, Uherské hradiště

Zobrazit další