Časté dotazy

Jak probíhá zaměření a první návštěva?

Pro zhotovení kvalitní cenové nabídky je nezbytné zaměřit stávající stav bytového jádra, případně bytu naším technikem. Abychom předešli nejasnostem a splnili vaše očekávání, preferujeme osobní kontakt.

Je součástí každé zakázky návrh dispozice a vzhledu bytového jádra?

Ano, součástí každé zakázky je návrh vzhledu bytového jádra.

Jak dlouho trvá rekonstrukce bytového jádra?

Rekonstrukce bytového jádra trvá podle náročnosti projektu od 10 do 15ti pracovních dní. Průměrná doba potřebná na rekonstrukci bytového jádra je 13 pracovních dní. Z pohledu dodržení naší politiky jakosti a nejvyšší kvality Vám nejsme schopni dřívější termín slíbit.

Jaké dokumenty je potřeba pro rekonstrukci bytového jádra?

Každé společenství vlastníků, nebo družstvo vyžaduje jiné dokumenty, proto je nutno tyto dokumenty vyřídit individuálně. Zajišťujeme statické posudky, projektové dokumentace, stavební dozory a dohledy, revizní zprávy a vyjádření.

Je nutné, abychom si sami zdemontovali bytové jádro?

Ne, není to nutné, a ani Vám to nedoporučujeme. Naše služby dodáváme vždy kompletně na klíč. Demontáž provedeme odborně sami a bez zbytečných demolic.

Jaké poskytujete na své služby záruky?

Pracujeme dle platných zákonů a norem. Tím, že odvádíme opravdu kvalitní práci si můžeme dovolit poskytnout nadstandardní záruku v trvání 36 až 60 měsíců.

Dodáváte také vybavení bytu při rekonstrukci bytového jádra?

Ano, při rekonstrukci bytového jádra Vám můžeme vyrobit a namontovat kuchyňskou linku a ostatní kuchyňský nábytek. Dodáváme také vestavné skříně, užitný a dětský nábytek na míru. Na kuchyň nebo nábytek nečekáte, vše stihneme vyrobit během rekonstrukce. Výroba probíhá v naší stolařské dílně.

Je možné financovat rekonstrukci bytového jádra nebo rekonstrukci bytu pomocí stavebního spoření nebo hypotéky?

Ano, při rekonstrukci bytového jádra nebo rekonstrukci bytu je možné financování ze stavebního spoření nebo hypotéky.

Vedete při rekonstrukci bytového jádra nebo rekonstrukci bytu stavební deník?

Ano, stavební deník vedeme podle zákona č. 183/2006Sb. §157. Každý den jsou do něho zapisovány potřebné a předepsané informace. Při každé Vaší návštěvě je Vám deník předložen k odsouhlasení a podpisu.

Jak firma Ševčík Revital zajišťuje úklid při rekonstrukci bytového jádra nebo rekonstrukci bytu?

Každý den probíhá na pracovišti běžný úklid, úklid schodiště, chodby a podest na příslušném patře. Úklid výtahu, případně dle potřeby i úklid chodníku a vestibulu. Po dokončení rekonstrukce naše firma zajistí velký úklid v bytě. Každý den probíhá průběžně úklid odpadů a zbytků stavebních hmot.

Jaká je pracovní doba Vašich pracovníků při rekonstrukci bytového jádra, nebo při rekonstrukci bytu?

Pracovní doba našich pracovníků je od 7:30 nejpozději do 18:00. Pracujeme v pracovní dny, dodržujeme pracovní klid a svátky.
Nenalezli jste na některou z Vašich otázek odpověď? Pro dodatečné informace nás neváhejte kontaktovat.